| FunKesha a întrebat:

Cat costa biletul la BonJovi? Am auzit ca este in piata constitutiei si m-am gandit ca nu costa!

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

VIP - 479, 3 lei
Tribuna - 372, 8 lei
Golden Circle - 298, 2 lei
Normal Circle - 186, 4 lei
Peluza Parlament - PROMO! - 138, 5 lei pentru primele 2000 bilete
Peluza Parlament - 159, 8 lei dupa epuizarea biletelor la pret promotional

Nu stiu daca se mai gasesc bilete.

| micky a răspuns:

Din cate am vazut eu, biletele variaza de la 140 lei la 300 lei sau cam asa. In schimb, toate biletele s-au vandut inca din martie happy

| Frankie a răspuns:

În funcţie de categorie preţurile biletelor Bon Jovi sunt:

VIP A1, A2 – 479, 3 lei
VIP B1, B2 – 372, 8 lei
Golden Circle – 298, 2 lei – epuizat
Normal Circle – 186, 4 lei
Peluza Parlament – PROMO – 138, 5 lei pentru primele 2000 bilete epuizate
Peluza Parlament – 159, 8 lei după epuizarea biletelor la preţ promoţional – epuizat
http://www.iconcert.ro/bilete-bon-jovi.html