| Alișa00000000000 a întrebat:

Cat costa intrarea la un film in mall la Bucuresti? cine stie fundita:*

Răspuns Câştigător
| Danutul22 a răspuns:

Pot sa fie 30-50 lei..depinde daca e 3D si depinde ce cinematograf

5 răspunsuri:
| shmata a răspuns:

30-35 RON

| lorrena97 a răspuns:

Intre 30 si 45 de lei depinde si de film

| Mihaii00 a răspuns:

Depinde de film.Ca de exemplu Piratii din Caraibe 4 este mai ieftin decat Avatar.

| Zuzurelluu a răspuns:

Buna! Ai aici un site unde vezi ce se ruleaza, detalii si pret! http://www.cinemarx.ro/......inema-224/
oricum de la 20 lei in sus. Te pup:* si vizionare placuta! Funda;;)

| boudals a răspuns:

Cel mai scum bilet este la cotroceni... daca vrei unul mai ieftin poti sa te duci la vitan. preturile variaza intre 16-20 leiwinking vizionare placuta ^^