| anonim_4396 a întrebat:

Cât costă o radiografie la talpa piciorului?
Depinde de zona sau orașul unde stau?
Nu știu, deoarece nu mi-am mai făcut o radiografie de când eram copil.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Da, depinde și de oraș dar și de clinica la care faci. În jur de 70-100 de lei as zice.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ceva cam la 50 de lei.

| Catrice a răspuns:

Depinde de cabinet.

| Mirel4412 a răspuns:

Nu mi-am mai facut o radiografie de cand eram copil laughing, astea nu sunt ca analizele, dar daca vrei sa faci, costa intre 100 lei - 200, 300, 400 etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

50 lei oriunde in Romania

| NunuNini a răspuns:

Depinde de spital, de faima medicului, si de altele marunte.

| gritt a răspuns:

60 de lei am dat eu