| Cookiee9712 a întrebat:

Cat costa pentru a achizitiona un card de debit la banca transilvania?

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Crezi ca un card de debit indiferent de banca emitenta il cumperi ca la supermarket?
Trebuie sa te duci la banca,sa vezi ce oferte au (te indruma ei),sa vezi daca indeplinesti conditiile, sa-ti deschizi cont personal, etc.
Asa ca fa un efort si deplaseaza-te.
D-aici nu afli mare lucru.
FUGI!

| Mik3 a răspuns:

Depinde, trebuie sa te duci sa vb cu ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astfel de informatii luate de pe internet pot sa fie eronate, te indrum sa te adresezi direct catre banca respectiva, asta pentru a preintampina anumite probleme si mai ales sa stii exact care sunt conditiile.