| alexaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Cat costa sa imi reinoiesc dosarul auto daca a trecut un an?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa reanoiesti dosarul la Dragoste si sex?

| alexaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Care este treaba ta unde pun eu intrebarile?

| cristinel87 a răspuns:

Daca a trecut 1 an a expirat si scoala totodata.Deci trebuie sa iti mai platesti inca o data scoala si sa faci din nou actele necesare.

| radutiulian a răspuns:

150 ron maxim 200!

| BelleStar a răspuns:

Daca dosarul a expirat, trebuie sa iei totul de la capat... adica analize de sange, test psihologic etc. si toate astea se platesc. o sa te coste cat te-a costat si prima data + ca trebuie sa iti iei niste ore de condus

| alexaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa explică:

Ce una juma? cat costa?