| daηă a întrebat:

Cat costa sa repar un LG Ku990 care are probleme cu display-ul si soft-ul?

5 răspunsuri:
| Pufi1999 a răspuns:

Ea are un telefon nou, dar vrea sa il repare si pe celalalt deoarece ii place mult.

| daηă explică (pentru Pufi1999):

Asa e. Dar nu cred ca am sa-l mai repar pentru ca e si scump si tot va avea probleme cu touchscreen-ul.Mai bine pun bani si iau unul nou.

| Pufi1999 a răspuns (pentru daηă):

Intocmai.

| mrburel a răspuns:

Desplay-ul costa 90lei
soft-ul costa 60 lei
Da eu iti zic ca mai bine nu il faci pentru ca odata ce ai schimbat display-ul o sa ai mereu probleme cu elwinking

| georgiana213251 a răspuns:

Sfatul meu pentru tine este sa cumperi unul nou... sal repari costa mai mult decat ai dat tu pe el.