| Andrei200202 a întrebat:

Cat costa un bilet de avion Bucuresti-Timisoara in general? Am cautat si eu pe net dar gasesc doar de la 500+ euro

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

N-are cum, vară-mea a venit anul trecut ruta asta și a dat cred că 100 dus 100 întors, (lei, nu euro). Mai uită-te, poate cauți la high class sau ceva

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am gasit cu circa 500 lei dar dus-intors! Unde ai gasit cu 500 Euro?! https://bit.ly/3lDi7el

suntserios
| suntserios a răspuns:

Era vreo 70 euro cu Tarom si mai puțin cu low-cost uri dacă erau pe ruta aia

| sierra1 a răspuns:

Stai la "pândă", găsești și cu 50

| Mosotti a răspuns:

500 euro ma?! Or sa dea faliment clar. Pai pana in Germania era pretul si 200 euro dus-intors inainte.
Adica lumea nu mai are bani, someri multi si ei urca preturile in acest hal?

Iei trenu, aia e. Faci 8-10 ore dar n-ai ce face, te duci seara la cuseta si dormi acolo, dimineata esti acolo. Sau nu te mai duci

| johnnny123 a răspuns:

La 500 de euro poate este un zbor Bucuresti-Timisoara cu escala la Barcelona si Amsterdam.

In mod normal gasesti lejer zboruri cu maxim 350 de lei.

| StefanAdam a răspuns:

Mai bine mergi cu trenul rolling on the floor)