| LawlietL886 a întrebat:

Cât costă un card de memorie?

7 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Spune-ne pentru ce aparat iti trebuie cardul: telefon, aparat foto sau camera video. Iar apoi ne spui marca si modelul aparatului pentru care vrei sa cumperi cardul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul porneste de la capitate.
http://www.pcgarage.ro/carduri-memorie/filtre/stoc/

| Andersen2k18 a răspuns:

Maxim 35-40 de lei dar depinde de capacitate. Am dat pe un card de 8GB 40 de lei.

| Aslam a răspuns:

Depinde de ce capacitate vrei sa aiba.
De exemplu, eu am dat pe un card KingStone de 16 GB, 30 de lei, dintr-un magazin Orange. big grin

| andrefrancais a răspuns:

30 lei.

| Abcd1235 a răspuns:

Depinde de câți gb are. Prețurile încep de la 35 de lei din câte stiu

| anasofia1000 a răspuns:

Depinde cati GB vrei sa aiba