| Ninaa a întrebat:

Cat costa un huawey honor? ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DA! Nici nu incape discutie. La procesor e de trei ori mai puternic decat BlackBerry, la camera foto la fel, memorie la fel, are 3G ->BlackBerry nu are... Nu poti sa le compari! E diferenta mare intre ele.

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

1.250 de lei costa
http://telefonultau.eu/......Black.html

Are caracteristici foarte bune! Uite aici cateva pareri: http://nasul.net/huawei-honor-u8860/

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru Ninaa):

BlackBerry ce model?

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru Ninaa):

DA! Tot pe Huawei U8860 Honor. Nokia este putin mai bun decat BlackBerry, o idee mai bun si la fel, raman diferente mari intre Huawei si Nokia.

| neluL a răspuns (pentru Ninaa):

DA! Nici nu incape discutie. La procesor e de trei ori mai puternic decat BlackBerry, la camera foto la fel, memorie la fel, are 3G ->BlackBerry nu are... Nu poti sa le compari! E diferenta mare intre ele.