cami
| cami a întrebat:

Cat costa un pachet de tigari?
Cine n-a fumat, nicio-niciodata?

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Am fumat cand eram mai tanara,- dar asa, la o ocazie, din prosteala ...Cine nu a dorit sa vada cum e si cine nu a facut=o macar o singura dat asa, ca sa se dea mare ...eu una recunosc, dar de atunci de la cea varsta (~24 ani, ) nici ca am mai facut-o! nu sunt amatoare de asa ceva, dar respect placerea fiecaruia dintre noi. Numai bine, Lucien.( am lipsit cateva zile de aici de pe net, caci am avut monitorul la doctorul lui ...in revizie ).

25 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu, n-am fumat niciodata. Si nici nu stiu cat costa, stiu doar estimativ 6-8 ron.

cami
| cami explică:

@ejaxz, uite ca nu ma uit prin vitrine. Si chiar nu stiam.

cami
| cami explică:

@urbanghost, mersi pentru lamuriri. Oh, nu. Cel putin nu de acum tongue.

| emima a răspuns:

Din cate stiu eu costa vreo 70-80 de mii daca nu ma insel eu nu am fumat si sper ca nici n o s-o fac cred u fumezi?

| inna a răspuns:

Depinde de marca.

Am fumat la ocazii laughing, o petrecere, un bal.

| JustMeFlory a răspuns:

Am fumat doar vreo 3-4 tigari pana acum! Din pura curiozitate! Dar m-am lasat! Nu suport fumul! Preturile variaza intr 6-9 lei, depinde de marcahappy

| marry a răspuns:

Eu nu am fumat niciodata...si nici nu am de gandwinking

| pam_pam a răspuns:

Ale mele, Vogue sunt 8, 2 ron. Si Kent e la fel. Sau minim 7.5. happy Ce anti-fumat eram eu in a 9-a. Hmm, ce vremuri!

| urbanghost a răspuns:

Buna Cami, depinde ce marca de tigari... De exemplu, eu fumez Kent 8 si costa 7.5 lei, Marlboro la fel, cele mai scumpe tigari sunt Davidoff care costa 10 lei, iar cele mai ieftine... nu stiu happy! Dar de ce, vrei sa te apuci de fumat?waiting

| ejaxz a răspuns:

Heiii tu chiar nu te uiti in vitrine? peste tot scrie!
eu n-am fumat niciodata.

| Livianananana a răspuns:

Nu am fumat niciodata si nu prea stiu dar cat poate sa coste! nu mult!

| Sophie_3843 a răspuns:

Cat de urat e sa fumezi! Cine a fumat, ar trebui sa-i fie rusine...Nu stiu cat costa si nici nu ma intereseaza! Daca vrei, cami, sa te apuci de fumat, te rog din suflet, nu te apuka! Nu ai sa poti sa te dezveti si plus la asta iti distrugi sanatatea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...preturile difera. Un pachet da parlament cu filtru costa cam 7.5 lei. Un pachet de kent, mai putin, cam 6-6.5 lei happy

| ghiaur a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc esti la obiect apreciez raspunsul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7.50 lei kent lung:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumez de aproape 5 ani si preturile depind de marca incepand de la pall mall care-i 7. 3 lei, kent 7. 8, malboro gold 8. 2 si dunhill care a ajuns pe la 10 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dunhill e 8, 4 nu cred ca exista om care nu fi avut curiozitatea sa incerce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fumez 2-3 pachete pe zi.se merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 leibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot vrei sa fumezi ceva bun atunci inceraca kiss fresh apple le gaseti cam greu dap merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 -7 lei din piata de la comercianti piratitongue.pentru cine nu vrea sa dea 9-10 lei pe un pachet in magazin...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba cine nu fumeaza hai sa recunoastem ca toti am fumat de spune unua ca nu sunt bune cati fac rau pai de unde stie ea creca a fumat si ea pai nu uite eu unu fumez si ce daca fumez

| Georgiana2905 a răspuns:

Daca am fumat vreodata? Daca ce am facut eu se poate numi fumat atunci da, am fumat de vreo 2-3 ri in discoteca. Asta se intampla acum 1-2 ani. Acum lucrurile s-au mai schimbat. Nu vad nici un beneficiu cu atat mai mult nu as da 1 leu macar pentru "a-mi face poftele ". Nu ii pot intelege pe unii care platesc pentru
a-si "strica" mai repede sanatatea.

| Georgia_2863 a răspuns:

E prea ieftin, avand in vedere consecintele fumatului

| ghiaur a răspuns (pentru Georgia_2863):

Te bagi in seama.te'a intrebat cineva de sanatate?