| Alx_Stelii_1980 a întrebat:

Cat credeti ca iau la amanet pe un ceas chopard singapore gp 2009!

6 răspunsuri:
| TheStory a răspuns:

200 ron.

| 8mariastar a răspuns:

Da cei de la amanet te cam scapa de argin sau aur vechi

| NevastuicAaA a răspuns:

De obicei se uita la cum esti imbracat si la fata ta si iti spune un pret.Fiecare poate sa iti spuna alt pret.Depinde cum crede el ca poate sa il vanda.

| Alx_Stelii_1980 explică (pentru NevastuicAaA):

Tu ce pret mi-ai dat pe el, arata intact!

| NevastuicAaA a răspuns (pentru Alx_Stelii_1980):

Eu nu sunt speciaist in ceasuri nici nu stiu cam cat ar costa...
Depinde cat de cautate sunt ceasurile la acel amanet.
Am gasit pe net o oferta la 400 lei cu ceasul asta(nu stiu daca esti tu)
Deci posibil sa iti dea 200-300-400 lei.
Poti sa intrebi la amanet cam cat iti ofera.
Daca nu iti convine nu accepti.

| Alx_Stelii_1980 explică (pentru NevastuicAaA):

Nu nu sunt eu acela ma bucur de raspunsu tau pentru ca eu eram gata sa dau ceasul cu 150 de ron. o sa il bag pe ocazii.