| Illuminati2016 a întrebat:

Cat la suta din masinile din Romania au transmisie automata, dar manuala?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Automatele sant in nr mic fata de manuale.

| Catrice a răspuns:

73.856

| KR0NSTADT a răspuns:

Nu mai pune întrebări tâmpite.

| InOrOut a răspuns:

Vreo 80% au manuala. Cutia automata e pentru femei si se strica repede si costa intretinerea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru InOrOut):

"cutia automata e pentru femei", bine ma bărbatule care esti tu bărbat laughing Care mergi cu 90 in curbe cu a 5-a sa iti etalezi tu agariciul tau masculin. Cum e cutia automata pentru femei asa e sexismul pentru proști.

| InOrOut a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimic din ce ai scris nu are logica.

| badpanda a răspuns (pentru InOrOut):

Pentru ca suferi de analfabetism functional.Stii sa citesti dar nu intelegi nimic.Ai dat cele mai eronate raspunsuri la rubrica asta.

| suntserios a răspuns (pentru InOrOut):

Hopa, cineva care nu a condus o automata in viata lui.