| anonim_4396 a întrebat:

Cat ma costa un test ADN în Timișoara?

Răspuns Câştigător
| rapandula a răspuns:

Peste 700 de lei din cate imi amintesc, dar probabil poti gasi si mai ieftin. Este scump oricum.

| doctorandus a răspuns (pentru rapandula):

MyHeritage. Costa cat un mobil mai ieftin.

Atat ca:

- este pur voluntar, nu poti sili pe nimeni sa-l faca;
- nu are valoare oficiala (nu e o dovada legala).

55 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Vrei sa afli daca ai fost adoptat? Simplu, întreabă-ti părinții....sau suna un detectiv particular, cică ar fi mai ieftinhee hee

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Nu mai am părinți, decât un tata vitreg. Vreau sa aflu ce sunt. Măcar asa aproximativ.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Își făcuse una de aici și zisese zilele trecute cat % e asiatica, africana etc și mai că nu bocea (nu știu finalul, nu mă pot pronunța)

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Știu, balcanic girl

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Pai poate intri și mai tare în depresie că poate afli că ești 50% tiganhee hee

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Nu o sa întru. Sunt oltean nu sunt gipsy casual

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Pai poate afli că ești moldovean cu origini la nea Putinhee hee

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Tu și pe discord ești asa nebuna?

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Nu știu, trebuie sa aflihee hee

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Mai bine nu.
Pana acum iubeam copiii, acum ii urăsc, numai din cauza ta se datorează acest lucru! Tu faci mereu mișto pe aici, nu doar uneori, te potrivești cu Raizing.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Ba nu! Dau și sfaturi bune!
Măcar eu scrie corect fata de aia 5...6 câți conturi of fi

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Taci ca te potrivești cu el, nici el nu e asa prost cum credeți unii pe aici dar se prostește ca și tine.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Ba nu! Eu sunt unic,diferit,special,geniu pustiu, mascul alfa, idolul femeilor, sex simbolul țării, nimeni nu-i ca mine!

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Lol rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Hmmm unde să-mi mut degețelul...pe amuzant, pe eronat....hmmm grea deciziehee hee

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Nu iubirea mea, nu e nevoie.
Am de la viata destule voturi nef și ero.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Hai că dacă mă iei așa...îți ofer consiliere gratuita, îți ascult problemele, îți ofer sfaturi, te satisfac pe toate planurilehee hee

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

"Îți satisfac toate planurile"
Și pe cele sexuale? happy

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Toate....means toatehee hee

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Ai stofa de actor, îți joci bine orice rol.
Pe TPU nu ești decât un decor, desigur neînfricata în c.u.r.u' gol.
Ți se mai spune păpușa chucky o arzi în jargouri cu mine cu umor blacky, cine sa te mai laiky când tu ești dusa cu cabina mereu chucky.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Uuu rime de cocalar... dizlaic

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

E de rapper nu de cocalar. Hai pa, ignore.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Rapp cocalaresc...tot aiahee hee

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Măcar e în engleza, te o deranjat adevărul asta e problema, ești păpușă chucky și suferi de progerie.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

E in romana unde vezi tu engleza. Vezi că mă teleportez prin portaluri create cu puterea minții că sa ucid oameni noaptea.

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Mai bine te teleportezi în fundul lui Sierra rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

A nu că nu mă vrea pe mine, am auzit că pe tine te visează.

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Na gata încetează drace happy
Orienteazate și către alți useri happy
Au oamenii nevoie de ajutor, cu tine din nou pierd vremea de pomana rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Alții e plictisitori sad
Te scot din depresie...ce nerecunoscător crying

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Pai ști ca eu te iubesc dar trebuie sa ajutam comunitatea. Îți mulțumesc că încerci sa ma ajuți, o funcționat puțin recunosc, te iube bebe mic laughing

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Uuu declarații de dragoste numa azi zici că sunteți toți în căldurihee hee
Comunitatea este noi.

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Nu știu nimic despre tine, cine ești, de unde ești, câți ani, cum arăți, când o sa îmi spui atunci doar tu vei fi comunitatea mea.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Uuu interesant.
Lasă că știi tu, da' nu-ți dai seamawinking

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Nu știu nimic, ca nu s nostradamus.
Doar ca ești din Timișoara atâta știu, am dovada cu ss

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Eee stii tu, da nu-ți dai seamahee hee
N-ai nimic, e feik

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Mai taci ca nu e, o sa le arat la toți dacă ma enervezi.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Hai arată, n-ai curaj hihihihee hee
Am zis de vreo 3 ori unde stau și toate in locații diferite btw

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Mi-am dat seama, dacă nici în mine nu ai încredere și nu vrei sa îmi spui atunci sa îți moara la întrare.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Uuuu nașpa, am văzut ceva mișto și e cam sculatahee hee

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Coada pisicii știu. Hai pa, ignore.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Nah,un anime mișto rău.
Hmm ignore sau nefolositor...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aoleu,iar vă certaţi, nebuneilor?

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

Din nou, nu iar.
Nu ne certam, eu o iubesc pe inyourmind happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te costă viața.

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

Euu știam ca costa 2700 de ron, sa aflu ce sunt... Apollo spune 700 de ron... Nu știu dacă e atât.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uh,dragoste cu năbădăi.

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știu cu cine ma confunzi tu, cine ești, dar nu înțeleg de ce tot îmi răspunzi la întrebări, cauți anturaj într-un loc nepotrivit cu omul nepotrivit.

| anonim_4396 explică (pentru Invictusman):

rolling on the floor

| Mirel4412 a răspuns (pentru Invictusman):

Va certati ca 2 idioti, niciunul nu e mai destept, si eu sunt la fel de prost ca am citit toata cearta...

| Invictusman a răspuns (pentru Mirel4412):

Tu nu ești prost, asa ți se spune pe strada.
Nu ma certam cu inyourmind asa ne vorbim noi, probabil ești analfabet funcțional dacă atâta o dedus doaga ta din cutiuță happy

| Mirel4412 a răspuns (pentru Invictusman):

Cauți anturaj într-un loc nepotrivit cu omul nepotrivit. Asta suna a tratat de pace?

| Invictusman a răspuns (pentru Mirel4412):

Nu ai înțeles nimic din toată conversațiile laughing și cu userul celalalt cu care eram sarcastic...
Nu e cearta, eu nu sunt genul de om sa ma cert cu cineva, eu dacă vad ca unu e prost dau direct ignore. Pe cealaltă o știu, pe inyourmind nu prea o știu, dar nici nu îmi da pace, poate asa își manifesta ea dragostea în stil desene animate, fun animation.
Dar chestia e ca m-a scos din starea depresiva, nu știu cum o reușitlaughing.

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Un test pentru aflarea profilului ADN nu ar trebui să coste mai mult de 8-9 sute de lei.