| Dana2103 a întrebat:

Cat se castiga din videochat? Studiourile promit mult

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

De la 1000 la 10.000

Promit mult ca sa atraga clienti, dar odata ce vezi ca e teapa, te poti retrage. E ca un job normal, cu contract cu tot.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca intrii intr-o retea deja formata si cu vechime, poti castiga foarte bine, dar 70-80% se duc la patron, tie ramandu-ti foarte putini.
Daca iti faci propria afacere, iti ia cativa ani sa ajungi sa castigi bine. Totul tine de reclama, cat iti permiti tu sa investesti si evident cat esti tu de buna sa te scalambai pe ecran.

| StrongHeart a răspuns:

Nope,nu e deloc ca un job normal, nu mai mancati rahat.Nu e nimic de respectat la femeile care isi vand trupul.E josnic sa faci asta si duce catre un drum plin de regrete, faceti ce vreti, nu ma ascultati pe mine, dar sa nu plangeti cand va abandoneaza toti cand va e lumea mai draga si vi se inchid usi din pricina asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru StrongHeart):

2/3 din femei isi vand corpul intr-un fel sau altul. Majoritatea actioneaza anonim, discret se culca cu unu-altul pe interese diverse. Altele au curaj si se manifesta mai public.
Li se inchide o usa, dar in acelasi timp li se deschid alte 10. Asta e lumea de cand exista, cea mai veche meserie.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru StrongHeart):

Bla bla bla. Cum isi vind ma trupul? Daca fac poze in bikini isi vind trupul? Daca stau la job peste program isi vind trupul? Daca au un job respectabil dar in fiecare weekend merg la ore suplimentare sa le rupa seful toate supapele isi vind trupul? Ce e mentalitatea asta medievala? La vc faci ce vrei cit vrei cand vrei. Daca te duce capul poti sa nu dai jos nici o textila de pe tine si cu asta basta.

| Nilsson a răspuns:

Oricât s-ar câștiga, nu merită să îți vinzi demnitatea.
Și mai rău, cum ar fi să te întâlnești online pe videochat cu o persoană cunoscută și apoi să afle toți apropiații tăi?

| Bariel a răspuns:

Se castiga, tocmai ce am intrat pe chaturbate si dadeau lingăii bani la gramada lu' una ca sa si dea jos chilotii. Si nici macar nu era atat de atractiva. M am gandit sa ma implic si eu ca populatia homosexualilor creste :')

| Iluzionistul69 a răspuns:

Promit mult ca sa atraga fetele fara minte/naive... mare parte din castig se duce la patroni tie iti ramane foarte putin ca si procent din incasari, daca vrei sa cistigi mult trebuie sa lucrezi pentru tine de acasa sa ai afacerea ta proprie, asta e valabil si pentru OnyFans, dar iti trebuie promovare/reclama la inceput ca in orice afacere ca sa ai multi clienti/abonati, eu de ex am avut o prietena/ospatarita care a facut videochat pentru studio/patroni si a renuntat repede ca nu castiga asa multi bani, ma multi bani cistiga unde muncea cu mine in centru vechi/terasa/bar decat la videochat, patronii au deja clientela formata si totii banii se duc la ei in buzunar nu la tine, Logic...