| LisaKay a întrebat:

Cat tine bateria unui telefon de 3000 mah?( precum Huawei p10 lite)

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De unde sa stim noi? Dupa carte zice ca ar tine 12 ore in regim de play. Eu nu cred! Oricum, bateriile facute de aceeasi fabrica pot fi mai bune sau mai rele.

| LisaKay explică (pentru Salontanul):

Pai persoanele care au stiu cam cat, din aceasta cauza am si intrebat.

| mihai69 a răspuns:

Poate să țină o zi, o săptămână sau doar câteva ore. Depinde de telefon, de ce programe (cât de multe și care anume) rulează pe el, de gradul de utilizare etc.