| conaltura09 a întrebat:

Cat vine rata pe luna (12 luni), daca produsul costa 900 de lei? (nu-mi arata cat ar trebui sa platesc pe site) *Raifaissen Bank*

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cat este dobanda bancii!
900: 12 luni = 75 lei
75 lei + dobanda bacii = rata lunara
Ar puta fii in jur de 100 lei pe luna, cu dobanda banii.

4 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

900/12 + cât îți mai ia banvlca pentru plata în rate.

| Adelyna06 a răspuns:

75 lei fara comision

| Silazion a răspuns:

Trinere, nu iti fa rata pentru 1000 lei. Esti culmea! Daca vroiai 5000 de lei si aveai o urgenta intelegeam

| conaltura09 explică (pentru Silazion):

Scuza ma, dar nu am zis ca vreau sa-mi iau nimic, am cerut doar informatia asta, pentru ca pe un site se vand haine in rate si mi s-a parut si mie amuzant evident, si eram super curios cat ar veni...