| ShutUp01 a întrebat:

Cate calorii are un sfert dintr-un cozonac cu nuca?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

...tu chiar intrebi asta?

| ShutUp01 explică (pentru Adry05):

...imi poti raspunde la Intrebare?
Nu e important motivul pentru care am pus aceasta intrebare, trebuie sa te limitezi doar la raspuns.

| Adry05 a răspuns (pentru ShutUp01):

Pai aia e ideea ca n-ai cum sa raspunzi pentru ca nu stim ingredientele folosite, cantitatea totala a cozonacului ca sa intuim cat inseamna un sfert, cat consideri tu un sfert, cat de mare e o felie etcc.

| geronimo11 a răspuns:

Depinde in functie de cat e de mare cozonacul. Undeva intre 350-500 kilocalorii a trebui sa aiba un sfert.

| nikoletabukidefer a răspuns:

Vreo 230

| BalasaCatalin a răspuns:

Imparte si tu caloriile pe care le are cozonacul intreg la 33% si aflii