| ionut1213190 a întrebat:

Cate ep are ep Vlad difuzate pana acum?
Va fi si un sezon 2?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Serialul asta e cumparat de la turci, adica are licenta, din cate am inteles sunt 13 episoade si de asta se difuzeaza o data pe saptamana. Daca vor mai face un sezon va fi doar decizia Media PRO asa cum s-a intamplat si la Fructul Oprit unde au respectat intocmai licenta in primul sezon apoi si-au facut propriul scenariu.

| CristinaCMH a răspuns:

Au fost difuzate 4 episoade pana acum.
Serialul este bazat pe o poveste reala, deci nu o sa fie sezonul 2.

| Lady70 a răspuns:

Pana acum s-au difuzat 4 episoade. Putin probabil sa mai fie si sezonul 2.