| alexcuamare123 a întrebat:

Câte gări sunt în Craiova, care duc la București și cum ajung la acestea?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aha, tu esti ăla care stie ca sunt 6 gari in Craiova. Of!

| darrio2007 a răspuns:

P.S. E o singura gară. Ti s-a mai raspuns la intrebare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trenul te duce la Bucuresti nu gara. Si trenul pleaca din singura gara din Craiova

| RxTx a răspuns:

De unde sa ajungi la acestea trebuie sa ne zici sunt in mangalia dau sunt pe strada x in craiovva
Sau sunt in tecuci
De unde sa stim noi unde esti ca sa iti spunem cum ajungi

| MihaiSpeedster a răspuns:

Gări care duce la București? Adică gări în care te sui cu bilet și ele te duce la București? Nici una.

| trophin a răspuns:

Una?
Nu e foarte mare nici Craiova

| trophin a răspuns:

Pe jos, autobuz, taxi, tramvai, mașina personala, bicicleta, role, schiuri, dacă vii de la nordhee hee

| Eriii a răspuns:

Nu e câte o gara pentru fiecare destinație. E una singura care duce și la bucurești și pur și simplu iei un taxi și zici să te ducă la gara sau daca ai tu mașina cauți pe google maps cred și idk folosești ca gps. Nj dacă mai ai nevoie acum dar am zis să zic că de ce nu straight face