| Bela_Boldizsar_1970 a întrebat:

Cate ore faci cu mașina pana an.losangeles.sua din România

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti merge cu masina din Romania in SUA, inca nu s-a construit un pod peste Oceanul Atlantic.

| SoulReaver a răspuns:

Pana ajungi intr-un port care te duce cu masina dincolo de ocean. Pe ocean faci vreo 2 3 saptamani daca e vremea buna.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai masina amfibie?

| anonimg a răspuns:

Pe google maps imi spune asa: "Căutarea dvs. pare să nu fie inclusă în aria noastră de acoperire actuală pentru traseele rutiere."
Trebuie sa mergi si cu vaporul. Si cine stie viteza vaporului? Numai cine a mai fost iti poate spune.

| Tiger7777 a răspuns:

Nu ai cum, doar cu avionul deoarece este Oceanul Atlantic

| AllanClare a răspuns:

1 zi pana la granita Europei cu SUA, apoi cu vaporul, 2 zile pana in vest si alte 2 pana in Los Angeles.