| mardeamor a întrebat:

Cate ore se fac din bucuresti pana in spania(Valencia) cu Atlassib autocar? ore va rog daca stiti si real nu ce mint ei...ca dupa ei ajungi imediat dar mama e plecata de 2 zile si nu a mai ajuns.

Răspuns Câştigător
| pufulescu a răspuns:

Nu am fost pana acolo, dar stiu prea bine HALUL in care se misca autocarele romanesti.
Eu zic 3 zile incheiate, poate chiar ajunge in a 3 a noapte.
Nu te agita, nu prea conteaza cat face pe drum ci daca o asteapta cineva, cum se descurca odata ajunsa etc.
Ziceai ieri ca i-ai activat roamingul pe telefon, dar cred ca ai uitat sa setezi si cautarea automata de retea si mama ta nu stie sa faca asta.

1 răspuns:
| Iyulia3712 a răspuns:

2 zile si 3 nopti am facut de la Iasi pana la Valencia, deci banuiesc ca de la Bucuresti pana acolo faci vreo 48-50 de ore.