| Nuzicnume a întrebat:

Cate zile se pot sta in Egipt cu o viza de turist? Dau funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Viza de turist standard e de 30 zile si se poate prelungi cu o cerere.

2 răspunsuri:
| OmSecret a răspuns:

Cam 3 zile.Eu am fost in Grecia si am stat 3 zile.Acum in Egipt nu stiu dar cred ca 3 zile.

| suntserios a răspuns (pentru OmSecret):

Ce imi mai plac astia care habar nu au nimic despre subiect si comenteaza cu sfaturi aiurea.

Pai bine mai PaulIuliu tu faci deosebirea intre Grecia care e tara membra UE si nu necesita viza de calatorie si EGIPT?

Cine spanac iti cere viza de turist in Grecia?
Cine spanac iti da viza de turist in Egipt pe doar 3 zile?