| gaby_6279 a întrebat:

Cati copii are Tiriac?

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Citat dintr-un interviu acordat unei publicatii romanesti

"Întrebat dacă Ion Ion Țiriac va fi moştenitorul averii impresio­nante pe care a acumulat-o - estimată de revista Capital la circa 2, 4 miliarde euro - Ion Şiriac a fă­cut o declaraţie şocantă, la care, cu siguranţă, nimeni nu s-ar fi aşteptat: "Eu am trei copii oficiali şi 30 neoficiali şi cred că toţi au dreptul la aceeaşi parte"."

Deci a spus ca are 3 oficiali happy
Numai bine, Shin.

8 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

3 legitimi din cate imi aduc aminte.
Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

Citat dintr-un interviu acordat unei publicatii romanesti

"Întrebat dacă Ion Ion Țiriac va fi moştenitorul averii impresio­nante pe care a acumulat-o - estimată de revista Capital la circa 2,4 miliarde euro - Ion Şiriac a fă­cut o declaraţie şocantă, la care, cu siguranţă, nimeni nu s-ar fi aşteptat: "Eu am trei copii oficiali şi 30 neoficiali şi cred că toţi au dreptul la aceeaşi parte"."

Deci a spus ca are 3 oficiali happy
Numai bine, Shin.

cami
| cami a răspuns:

Unu are sigur, Ion Ion Ion Ion Ion Ion... Tiriac.
vb lui Mircea Badea "sa ma prezint ma cheama Ion Ion"... dar ho nene k n`am surzit, nu`i nevoie sa repeti laughing

| borsec a răspuns:

Tiriac are 2 fii.

| anonim a răspuns:

Unu, insa regreta enorm de mult ca nu a folosit prezervativul. rolling on the floor

| greg a răspuns:

Nu stiu, cauta pe googlewinking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Parca doi thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unu singur si ala drogat. Da' l-a scapat tatine-su ca are bistari laughing