| Gabriela_Diana_1999 a întrebat:

Caut chirie Galați, eventual cu inca o fata in garsoniera/ apartament. Sunt o persoana serioasă, salariata, 18 ani. Am nevoie urgent happy Multumesc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Publica anuntul in ziarele locale, ca pe aici sunt 90% copii mici si extrem de putini adulti.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este greu asa pe TPU, caută la agentiile imobiliare din zona ta, dar poate nu ai bani de chirie ca sau scumpit chiriile. De ce nu stai la părinti? la rudele tale, cîstigi asa bine de vrei chirie?

| missfatadelatara a răspuns:

Pe unde prin Galați?