| Amedeea_8811 a întrebat:

CAUT CHIRIE IN ROMA! Are cineva posibilitatea de a-mi oferi niste puncte de reper pentru a-mi facilita cautarea? Eu merg acolo la studiu, iar facultatea la care merg, nu are camin sau chirie asigurata. Pe google nu gasesc nimic, am vazut prin alte orase, dar nu in Roma! Cred ca doar din experienta proprie m-ati putea ajutahappy

Răspuns Câştigător
| sdfsdfdafs a răspuns:

Buna Amedeea! Eu locuiesc in Roma de ceva timp! Acesta este site-ul oficial al celui mai popular ziar pentru anunturi de aici. Poate vei gasi ceea ce te intereseaza : " http://www.portaportese.it/......sti-letto/ " In caz ca ai nevoie de informatii in legatura cu orice imi poti da mesaj. Daca te voi putea ajuta, o voi face cu drag. :)

1 răspuns:
| nikbad4u a răspuns:

Daca cauti chirie in constanta te pot ajuta cu ceva cam cunostinte persoane ce inchiriaza apartamente la studenti daca vrei sa-ti spun mai sigur intri pe id de mess al meu care este nikbad4u ok te salut