| mgtow a întrebat:

Caut un distribuitor/fabricant rusesc ca sa cumpar jantele astea https://es.aliexpress.com/......09958.html numai din china imi apar si nu am incredere in marfa chinezeasca

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

E bun din china, ia de la aia cas mai ieftine.Tot ce trebuie sa faci este sa comunici cu vanzatoru, il intrebi daca ce vinde este exact ce cauti tu.Tu crezi ca daca le vinde rusii alea is facute de rusi? Tot de la chinezi is luate stai tu linistit

| mgtow explică (pentru relian):

Ma trezesc dupa aia cu oasele rupte daca se rupe vreo janta...

| relian a răspuns (pentru mgtow):

Nu te mai trezesti deloc laughing, glumesc, stai linistit ca jantele astea acolo sunt facute in china, majoritatea.