| anonim_4396 a întrebat:

Caut un film pe care l-am vazut acum cativa ani dar din pacate nu mai stiu numele sau un actor care a jucat in el.Stiu doar putin din ce s-a intamplat:o fata se indragostise de un baiat insa mama ei nu era de acord cu el. Ele se tot certau pe tema asta si intr-o zi fata a decis sa se mute cu iubitul ei.La inceput era bine dar curand baiatul a inceput sa o bata. Daca imi aduc bine aminte a pus-o sa se prostitueze iar ea nu mai suporta si incerca sa scape de el.Baiatul nu o lasa sa o sune pe mama ei dar intr-o zi crezand ca nu o vede sau aude fata a sunat-o. Ea plangea la telefon si baiatul a vazut-o, i-a inchis telefonul si a batut-o.Mama si-a dat seama ca ceva nu era in regula.In final baiatul o omoara pe fata.Mama e convinsa ca baiatul a omorat-o pe fiica ei si cu ajutorul politiei o gasesc, si cam atat imi aduc aminte... daca cineva stie de un film cu o intamplare asemanatoare il rog sa-mi spuna; va rog daca stiti, sa-mi spuneti numele filmului, as vrea sa-l revad.Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu un film asemanator, Insula, parca doar ca fata scapa si moare el, filme din astea sunt multe. mai era unul cu „blonda de la drept" (fear), tot asa, el o batea, parintii nu-l acceptau pe baiat, da ea nu moare. Pana ne amintim de filmul tau, uitate la asteawinking

1 răspuns:
| allyssa a răspuns:

Please astept si alte raspunsuri va rog mult!