| blojualex2009 a întrebat:

Ce alte programe gratuite pentru a face un site stiti care se pot da jos de pe google?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.blogger.com poti sa faci alegi parametrare in limba romana!
sau :
http://www.piczo.com/? cr=3
sau :
Aici gasesti o infinitate de site-uri http://www.google.com/......tp?/search citeste cu atentie conditiile de utilizare!

3 răspunsuri:
| astertix09 a răspuns:

Cele tip Content Management Open Source cum ar fi Drupal, Joomla, Typo3 (acesta din urma are un pachet de instalare care include si apache si mysql. Astfel dupa ce l-ai instalat nu trebuie decât să îl pornești și să începi să adaugi conținut). Majoritatea au o documentație foarte bogată, chiar și în limba română.

| sefu01 a răspuns:

Scrii pe www.google.ro si scrii ce program vrei semnat Gerber Andrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt roxi! am vazut intrebarea ta si ma gandeam ca daca iti zic eu ceva poate te va ajuta.Am mai intrat si pe alte ste-uri in care scria ceva dar cred ca aveau numai "virusi". O sa iti dau eu un site care te va ajuta...cred.
intra aici:www.htpl.ro

Imi face placere ca te-am ajutat!