| naviDIabLO a întrebat:

Ce antivirus este bun?(fara licenta care expira-gen eset nod32 4)

15 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Avira AntiVir Personal este cel mai bun antivirus gratuit.

| antonius74 a răspuns:

AVG e cel mai bun pentru nevoile mele (adica daca nu intri singur pe site-uri de virusi sau nu te infectezi de bunavoie, e perfect)

| emima a răspuns:

Avg pe acesta il am eu si este foarte boon si nu iti trebuie licenta

multa bafta...

| MissCamelia a răspuns:

Avira

| mikella a răspuns:

Adware

| billy69 a răspuns:

Norton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putress, eu am avira antivirus versiunea gratuita si la instalare trebuie sa bifezi si e oricum bifata automat o optiune care iti da o licenta gratuita automat ca sa nu o pui tu manual si atat. O sa expire pe 1. 07. 2010 si atunci nu stiu ce se intampla, probabil ca o sa dea alta sau o sa trebuiasca sa instalam iar avira ca sa ne dea iar o licenta. Tu probabil ai instalat versiunea care trebuie sa-i pui tu o licenta pe care trebuie sa o cumperi si sa pui licenta manual. Apropo avira e recomandarea mea ca a iesit pe locul doi la cel mai bun antivirus testat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaa

eav_nt32_enu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca avast

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast e slabutz, detecteaza dar nu prea face fata.depinde si pentru ce il folosesti.prefer Avira sau sa instalez lunar cate unul :-))

Răspuns utilizator avertizat
| kiske a răspuns:

Avast, avg, avira stiu ca sunt cele mai bune av free.

| Danutz_8401 a răspuns:

AVG, Avira, sau Avast is cele mai bune

| stejarandrey a răspuns:

Avg
the best
smug
tongue

| yonutz15 a răspuns:

Salut cel mai bun antivirus este avg va garantez eu ca merge foarte bine, nici bine nu intra virusul in pc ca antivirusul in sterge