| Maj3stic a întrebat:

Ce antivirus recomandati pentru amd dual core 2.6 ghz win 7 4 gb ram?

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Kaspersky Internet Security sau Bitdefender Internet Security! Sunt cele mai bune din lume la ora actuala!

| Maj3stic explică (pentru neluL):

Da boss dar consuma sad si sunt cu banet

| Maj3stic explică (pentru neluL):

Dar consuma mult si nu sunt gratuite daca ar fi fost gratuite...

| 0x11111051 a răspuns (pentru Maj3stic):

Da "pirat" nu doresti sa devii?

| antimulte a răspuns:

Eset nod32 v. 5 sau 6.

| K0sti a răspuns:

Kaspersky Internet Security sau Bitdefender Internet Security cum a spus si neluL. Restul nu se pot considera antivirusi, cel mult iti pot asigura un efect placebo!

| 0x11111051 a răspuns:

Avast Security Free.
NOD 32 consuma mult din resurse, asa ca vei obtine cu el in jocuri "laguri timpurii"

| mcdeliric1 a răspuns:

Avast sau Nod32.

| Ionut_Dragan_1992 a răspuns:

Da eset nod32 e bun, ti-as recomanda sa cumperi licenta care nu e deloc scumpa, ca sa fii multumit de antivirus