| M00tssuuLLee a întrebat:

Ce aparat Nikon imi recomandati? Profesional, dar nu scump! Si Coolpix ii ies pozele la fel de clare? Funda! mersi

Răspuns Câştigător
| lol5755 a răspuns:

Eu iti recomand un Nikon l120. Este semi-profesionist si pretul este in jur de 800 lei. Face pozele super clare big grin Funda?big grin

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
Eu am unul asa si merge foarte bine :)

| Saveryo a răspuns:

Nikon D40 este cu rezolutie optima si claritate inedita. Il poti cumpara nou la pret ok s'au uzat! Sunt foarte bune!
Vorbesc din proprie experienta.

| M00tssuuLLee explică (pentru Saveryo):

Intr-adevar este bun D40 dar am mentionat nu foarte scump happy D40 este de la 16 milioane in sus