| AlexSalutir a întrebat:

Ce ar trebui sa insemne "angajez personal"? asta ar trebui sa insemne ca ai responsabilitate totala la locul de munca?

Răspuns Câştigător
| spiridus25 a răspuns:

"Angajam personal cu sau fara experienta" adica angajeaza persoane pentru un anumit post intr-o intreprindere, cu sau fara experienta.Mai precis acea firma face angajari.Personal se refera la totalitatea persoanelor care lucrează într-o întreprindere, într-o instituție, pe un vehicul de transport terestru sau aerian etc.

1 răspuns:
| oDeep7 a răspuns:

"Angajez personal" Asta inseamna ca angajeaza oameni la munca, dar depinde de locatie