| Sh4Dow a întrebat:

Ce are un pc daca: cand il aprind merge cateodata dar mai mereu ecranul ramane negru cand il mai mut sau il dranjez atunci cand vreau sa il aprin asa se intampla de la ce poate sa fie? Va rog stie cineva de la cee? Fundita.big grin

5 răspunsuri:
| FuunkiiieDoll a răspuns:

Pai sh mie mi se intampla.
dar stai linistita ca nu este nimic grav happy
vezi ca poate nu este foarte bine bagat in priza.
sau poate ca, cablurile din spate nu sunt bine impinse in monitor.
bafta love struck

| AnonymousMm a răspuns:

Si eu am patitwinking
verifica cablurile din spate; se poate ca atunci cand l-ai miscat sa fi iesit putin de acolowinking

| Sh4Dow explică:

Pai asta e grav crying. Cavvreau sa il dau si nu cred ca il vrea nimeni defect crying( va rog ceva.

| crouch a răspuns:

Verifica cablurile din spate. se poate sa fie si de la placa video

| GrimReaper_4607 a răspuns:

Daca ai placa video in slot AGP - PCI verifica sa fie infipta bine! happy bafta!