| HD6685 a întrebat:

Ce ati alege intre sony ericson xperia ray sau htc wildfire s?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vali54 a răspuns:

Eu as alege HTC wildfire s pentru ca il am si e foarte bun doar sa il lasi bateria sa se formeze bine ca daca nu te tine doar 1 zi jumate si depinde pe mine m-a tinut o data 5 zile da nu prea l-am folosit dar te previn ca daca stai toata ziua pe net cu el iti ia toata bateria doar intr-o zi

| AdeVero12 a răspuns:

Eu as alege htp wildfire s, imi place mai mult. am avut si eu, dar trebuie sa il lasi sa se formeze mai bine bateria la incarcat.

| iuliiiiiiiiia a răspuns:

Eu as alege HTC wildfire s ii foarte bun. big grin big grin big grin

| lucian55555 a răspuns:

Htc wildfire s...