| LanguageMaster a întrebat:

Ce avantaje au canalele Cinemax şi HBO față de celelalte canale pe care se difuzează filme?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Vezi filme non stop.
Filmele cele mai noi...
Alte avantaje nu cred ca ar fi, din contra, dai un ban in plus.
O seara buna happy

| mihai69 a răspuns:

Nu au reclame (pe timpul difuzării filmelor), dau filme mult mai noi față de ceilalți, au seriale originale etc.

| Axelrunda a răspuns:

HBO are in total 5 canale, cel putin atatea cunosc eu de pe Dolce. Eu nu am HBO, dar mereu vad la descriptii ca are filme noi si cateva seriale noi. HBO are filme de calitate. Despre Cinemax nu iti pot spune mai nimic, din pacate