| BalanXd_MarianXd_1997 a întrebat:

Ce browser rapid imi recomandati de exemplu google chrome mozila etc voi cemi recomandati?

3 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Rockmelt big grin este ca google chrome dar e cu aplicatii si poti intra direct pe facebook direct cu un click big grin

| bogdanp a răspuns:

Google Chrome e cel mai rapid dintre toate.Nu te-as sfatui sa-l schimbi, e si foarte practic! big grin Acum tu stii, toti avem cate un browser de care ne-am atasat!

| Flubber a răspuns:

Eu folosesc mozila mi se pare cel mai rapid browser si e si cel mai avantajos.bafta