| Sufletel92 a întrebat:

Ce cadou as putea sa îi iau prietenului meu de Valentine's Day? Fetelor, la ce va ganditi sa cumparati? Baieti, ce ati vrea sa primiti? fundita la cel mai frumos cadou.love struck

Răspuns Câştigător
| Bibiancabibi a răspuns:

Sincera, cadourile de Valentine`s day sunt diferite de la baiat la baiat! [ adica depinde de stilul lui! ] Vezi ce stil are si fa`i cadoul potrivit! [ cel mai cool cadou, dupa mine ar fi un lantisor! [ la care eu sa am jumatatea sau ma rog, cred ca sti la ce ma refer. ]
Bafta! :*

3 răspunsuri:
| deutzik34 a răspuns:

Cel mai frumos cadou este sa fii cu el.iesiti la un suc amandoi sau la un film.

| Roメette a răspuns:

Un lantisor ar fi cel mai frumos cadou :X Adica sa fie o jumatate de inima sau initiale tawinking Cred ca ar fi incantat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sapunesti bine pe pasa, o razi, o speli bine de tot, o parfumezi, beti 2-3 jumatati de votca si ii arati cadoul, apoi el va sti ce sa faca cu el