| Acrimec a întrebat:

Ce carti despre Arte Martiale imi recomandati?

2 răspunsuri:
| Ursulet2019 a răspuns:

Incearca,,Arta razboiului"de Sun Tzu, este o carte superba, iar invataturile desprinse din ea te vor ajuta in primul rand in dezvoltarea ta si chiar pe tot parcursul vietii! Incearca! Sper sa ti placa! Funda?

| YourMistake01 a răspuns:

Carti. pai daca vrei sa inveti tehnici de arte martiale eu ti-as sugera sa vizionezi videoclipuri vei invata mult mai usor insa daca te referi la carti cu lupte nu stiu iti pot da link unde poti gasi arte martiale si unde le poti intelege doar daca te referi la asta