| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti de viata la mare?

Răspuns Câştigător
| alexutza222 a răspuns:

Eu am o matusa care sta la mare si imi spune ca atunci cand s-a mutat era tare bucuroase( fiind din zona moldovei) ca poate merge saptamanal la mare, dar cu timpul s-a plictisit si in concedii merge la munte.
Am auzit ca (,) copiilor care se nasc si cres la mare si se muta cand cres duc dorul marii, insa invers acest lucru se intampla (doar)cand ajungi sa te saturi de atata mare.

6 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Viata la mare e misto, da pana la urma ti se ia pentru ca devine rutina si distractia astawinking

| alexutza222 a răspuns:

Mersi de fundita!kiss

| EuNuTu a răspuns:

Cum adica viata la mare?

| Tamiki a răspuns:

Ar fi fain sa locuiesc la mare... as merge la plaja in fiecare zilaughing, ca sa nu mai spun ca as sta toata ziua in apalaughing

| S3bastiaNN a răspuns:

Eu stau la mare si imi place ff mult. Merg la plaja ...Si in vacanta merg la munte.

| MyCryna a răspuns:

Eee soooper.iti recomand