| AdelinGrigorescu a întrebat:

Ce credeti despre Lg Optimus Sol?

1 răspuns:
| MyMindRules a răspuns:

Buna! E bun:
-"Play To" permite transferul continutului de calitate HD, wireless, catre alte dispozitive compatibile DLNA DMR. Transfera rapid videoclipuri, fotografii si muzica via WiFi™ 802.11n catre alte echipamente electronice (TV, laptop, sistem audio-video). Memoria interna de 16 GB permite stocarea a numeroase jocuri, videoclipuri si fotografii in format HD sau melodii preferate. Transferul rapid al fisierelor se poate face si datorita vitezei mari de upload/download via 3G sau prin intermediul unui hotspot WiFi. Serviciul Microsoft Skydrive permite stocarea continutului multimedia personal pe un server virtual.
-LG Optimus 7 imbunatateste tehnologia Windows Phone 7 pentru a oferi cea mai frumoasa experienta multimedia
Descarca jocuri si aplicatii gratuite din Marketplace pentru a le utiliza pe telefonul tau LG Optimus
Mai multe detalii:
http://www.emag.ro/......ck--p30151
Bft!