| Danigj a întrebat:

Ce document imi trebuie pentru schimbarea/reinnoirea buletinului # si pentru facerea pasaportului? Mersi

1 răspuns:
| gemeni6226 a răspuns:

Daca inca nu esti insurat ajunge certificatul de nastere, buletinul vechi o poza (se face la sediul politiei)si adeverinta cu spatiul locativ deci ca unde locuiesti.Pentru pasaport se percepe o taxa de ...acuma nu stiu cit trebuie buletinul de identitate si cam atit.La cei casatoriti trebuie in plus certificatul de casatorie.