| Lentza a întrebat:

Ce e mai greu, să muncești în depozit sau să fii asistent medical? La ambele e cam aceeași uzura și salariile ajung cam la 3000-4000 lei

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa muncesti in depozit, normal. Ma refer fizic. Psihic este destul de greu si ca asistent medical, mai ales in perioada asta cu pandemia.

| Violleta2022 a răspuns:

Munca din depozit este mai grea!
Munca din depozit este munca fizica si se desfasoara pe ger, ori calduri mari, sau cum este vremea de afara, ca asa-i si prin depozite.
Pe cand o asistenta medicala sta la caldurica, sau la aer conditionat, depinzând de anotimp, in conditii sterile si fara efort fizic, pentru aceeasi bani.

| oglindasultanului a răspuns:

Ca experienta, doctorii sunt egali cu producatorii unor filme de groaza.