| Irina465 a întrebat:

Ce este sistemul de operare endless? Vreau sa îmi cumpăr un laptop și nu stiu ce inseamna...

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ceva ca linux, vei instala windows 10 pe el, cand il cumperi

| gabicoo a răspuns:

Nu e prea grozav.
Eu recomand Windows 10 cu licenta

| GPA a răspuns:

Este o platformă asemănătoare linux-ului. Îți poți cumpăra laptop-ul și cu un cd poți începe instalarea Windows-ului. Recomandat ar fi sa îți instalezi Windows 10 dacă ai pe laptop procesor "Kaby lake". Sau poți instala Windows-ul de pe un stick

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un sistem de operare ca si celelalte.
Doar ca e mai diferit, dar asta nu te impiedica sa iti cumperi laptop-ul, deoarece se poate instala cat se poate de usor Windows sau Linux pe el.