| Anonim34231 a întrebat:

Ce fel de acte imi trebuie daca vreau sa plec in Dubai pentru 1 saptamana in vacanta?
Din cate am inteles, imi trebuie ceva vize, alea unde le fac? Si ce anume mai trebuie langa?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://p.pw/bajAfT
Apasa pe link, asteapta 5 secunde si apoi da skip ads.
S-ar putea sa nici nu ai nevoie de viza: http://p.pw/bajAfU

| Anonim34231 explică (pentru Salontanul):

Nu puteai sa imi dai linkul direct?
Traim in Romania.

| Salontanul a răspuns (pentru Anonim34231):

De ce? Te doare? Am dat link-ul scurt ca sa nu pun link-uri lungi care uneori nu functioneaza mai ales cand este https.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pasaport

Si sa le stii regulile de cacao sa nu ajungi pe la parnaie ca mergi in pantaloni scurti

| Anonim34231 explică (pentru suntserios):

Am sa invat regulile laughing
@doctorandus

| doctorandus a răspuns:

Vezi ca acolo au pedepse aspre pentru lucruri care noua ni se par firesti. De ex. daca zici ceva rau de Dumnezeu, de Mahomed, de Isus, de conducatorul statului lor, daca bei alcool unde te taie capul, daca mananci porc acolo, daca ghicesti in cafea sau in carti, daca esti prins cu droguri, daca agati o fata si o duci in camera ta, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe site-ul MAE si vei gasi acolo toate actele necesare pentru calatorii de orice durata in orice tara.