| anonim_4396 a întrebat:

Ce firma de curierat mai ieftina știți? Am un colet de 30 kg și al cărui preț de tranpsort face in jur de 100 lei pe site, nu mai dau numele firmei

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai nici celelalte firme de curierat nu vor fi mai ieftine de 100 de lei iti dai seama ca e concurenta intre ele si toate se invart pe la aceleasi tarife. Dar 100 de lei pentru 30 de kg ti se pare mult, iti zic eu ca nu este, am primit un colet de vreo +20 de kg printr-o firma de curierat si parca transportul celui care a trimis am vazut ca a fost 160 de lei daca imi aduc bine aminte.
Deci in cazul tau cu 100 de lei eu zic ca e bine

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai mai ieftin de 100 la pretul asta ce ai vrea? Posta Romana, cu incredere. Nu glumesc. Pune valoare mai mare decat continutul si daca se intampla ceva cu el oricum iti recuperezi peste cit face... happy

| Catrice a răspuns:

Atunci îl întrebi pe vecinul Ionel dacă are drum la destinatar, ii dai 50 lei și te rezolva.

| WhiteLife a răspuns:

Daca intri pe Colete online, iti faci cont, puu adresele si detaliile legate de colet, iti arata la ultimul pas preturi pentru diferiti curieri. Au si preturi foarte, foarte bune, plud ca le poti compara. Am trimis si aici in tara si in strainatate si sunt foarte multumita. Vin pana la tine acasa, iau coletul si il duc si il poti urmari prin AWB.

https://www.colete-online.ro/