| AllyLove a întrebat:

Ce firma e mai buna :nike, puma sau addidas?

7 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

Toate sunt bune adidasul cedeaza la un moment dat nike nu mai imi e bun i-a cazut tot ce avea mai furmos pe el si puma sa fiu sincera ii am de 2 3 ani nu mai stiu sigur si arata la fel de noi

| Alle23 a răspuns:

Eu am Addidas, si sunt foarte multumitalove struck Funda?batting eyelashes

| iloveunicorns a răspuns:

Nike, la pantofi, eu sincer am văzut doar ţigani, deci, imbrăcăminte.
Puma - Imbrăcăminte
Addidas - incălţăminte.
Puma, ar fi la ambele.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Adidas! dar niciuna nu e buna daca nu-s originale. in orasu meu e un magazin unde ia unu haine si incaltaminte cu 10-20lei si le pune sigla el si le vinde cu 60-100lei si toti prostii cumpara rolling on the floor

| Varsson a răspuns:

Nike.

| Miky0945 a răspuns:

Mie imi plac toate

| kravyus a răspuns:

Depinde de accesorii:
nike ar fi la haine
puma la incaltaminte
adidas e cam universal