| alexx102428 a întrebat:

Ce inaltime are Madalin (Bogdan Marchidan)din iubiri secrete? Funda la raspunsul corect

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Serial pentru femei divortate, pensionare, copii cu retard in faza terminala, si transexuali.

| alexx102428 explică (pentru MisFit20):

Esti tu proasta nu te baga daca nu te intereseaza intrebarea

| MisFit20 a răspuns (pentru alexx102428):

Nu e serialul ala cand isi faceau aia schimb de chipuri intre ei, fiecare lua asemanarea celuilalt, ca in stars wars frate!laughing))Acolo razboiul clonelor, aici razboiul prostilor.happy Keep Safe.

| MaduMadutsa a răspuns:

1.84