| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Ce inseamna cand o comanda este DOAR online? (stocul este doar online) Va rog sa-mi explicati

Răspuns Câştigător
| CodrutElian1990 a răspuns:

Comanzi pe net (online) produsul si-l primesti prin curier. Unele firme - majoritatea - nu trimit produsul pana nu ai platit - tot online, cu cardul - pretul produsului.
Sunt si firme care accepta rambursul, adica atunci cand vine curierul, ii platesti pretul produsului si transportul, altfel nu ti-l da.
Atentie, orice produs cumparat online, daca nu-ti place, il poti returna in timp de 14 zile fara nici o justificare, iar firma este obligata sa-ti restituie banii.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Adică nu poți să cumperi din magazinul fizic, ci doar online și ți se livrează acasă.

Răspuns utilizator avertizat
| Felissa13Eden a răspuns:

Daca te duci in sediul magazinului respectiv, nu gasesti produsul afisat la raft

| Anonim97695333thf a răspuns:

Adica nu este in magazin este doar pe site

| Adrianwong a răspuns:

Acest lucru inseamna ca produsul pe care doresti sa-l cumperi poate fi achizitionat doar online deoarece nu exista expus in magazin sau posibil firma se ocupa doar cu vanzari online, produse fiind in hale sau la firme terte care nu au spatii comerciale unde sa expuna produsul.