| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand ti se zbate ochiul drept?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Cand ti se zbate ochiul drept sigur in organismul tau a avut loc un mic dezechilibru, incepand cu un simplu exces de cafea si putand ajunge pana la o conjunctivita.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| death a răspuns:

Că ai o carenţă de calciu. Bea lapte, mănâncă iaurt etc.

| lays a răspuns:

Ca vezi e cineva pe care nu i mai vazut de ceva timpthinking

| Puffulets ♥ a răspuns:

Cica v-ei primi o veste! Superstitie sau nu. asa se zice :d

| fabiola a răspuns:

Lipsa de calciu si magneziu!

Răspuns utilizator avertizat
| Eclectica a răspuns:

Inseamna ca te-a tras curentu si n-ai nimic mai bun de facutbig grin Fundita mare as da lui Kronstadt!

| zetmada86 a răspuns:

Lipsa in organism de calciu, magneziu si altele, printre altele muschii sunt afectati, efectul este si la alti muschi, nu doar la cei de la ochii, cum ti se zbate un muschi de la mana sau abdomen asa se zbate si a ochi, ochiul este miscat tot de muschi

| AnonimaDoarTaci a răspuns:

Ca in familia ta va avea loc o nastere.

| oeg a răspuns:

Ehh sanchi! nu inseamna nimictongue!big grin!