| Meowyes a întrebat:

Ce inseamna No Such Cheats? pe translate imi da numai prostii care nu le inteleglaughing

7 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

În traducere literară înseamnă că nu există asemenea înşelătorii, dar presupun că tu cauţi cheats pentru un anume joc, iar site-ul îţi spune că nu există asemenea cheats... Baftă.

| Laura a răspuns:

Ce context? În general ar însemna "fără astfel de trișări/înșelări".

| Meowyes explică:

Joc corect da am vrut sa incerc o recomandarelaughing si stiu engleza destul de bine iHack dar nu sunt americana sa cunosc intreaga limbawinking

| iHack a răspuns:

Pai in primul rand, invata engleza. Ca sa inveti engleza, trebuie sa stii romana, cat de cat. No such cheats inseamna ca ce cheat ai bagat tu, nu exista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asemenea trisari...probabil ai bagat codul gresit sau ceva, ca nu functioneaza, nu recunoaste parola pentru trisare...asta inseamna! (incearca si tu sa joci corect, nah. laughingrolling on the floor)

| emylian92 a răspuns:

Nu imi vine in minte acum expresia insa to cheat inseamna a trisa, a insela si no such cheats inseamna ceva de genu " nu exista inselatorii de genu asta"

| Psihologul_8066 a răspuns:

Inseamna ca NU exista cheat-codul pe care l-ai cautat.